Daugavpils Universitātes 62. starptautiskā zinātniskā konference 2020. gada 28. - 29. maijs

TIEK PĀRCELTA Daugavpils Universitātes 62. starptautiskā zinātniskā konference

Sakarā ar “Covid-19” vīrusa izplatīšanos Daugavpils Universitātē pieņemts lēmums par 62. starptautiskās zinātniskās konferences pārcelšanu uz 2020. gada 28. – 29. maiju. Konferences organizatori informē, ka visi reģistrētie pieteikumi tiks izskatīti, tie atkārtoti nav jāiesniedz. Gadījumā, ja vēlaties atsaukt savu dalību konferencē, informējiet organizatorus, rakstot uz e-pastu konference@dukonference.lv. Pieteikšanās konferencei tiek pagarināta līdz 17. aprīlim, dalības maksas apmaksu jāveic līdz 1. maijam.

Konference tiek organizēta, lai uzsvērtu augstākās izglītības mūsdienu nozīmi, zinātnisko un inovatīvo risinājumu pieaugošo lomu, kā arī veicinātu sadarbību starp augstākās izglītības iestādēm Latvijā, ES dalībvalstīs un citās valstīs.

Konferences organizatori aicina pieteikties zinātniekus, docētājus un studentus no Latvijas un ārvalstu augstskolām un pētnieciskajiem centriem. Pētījumu tematika konferencē saistīta ar humanitārajām, sociālajām un dabaszinātnēm, izglītības, mākslas, tiesību un citām jomām.

Konferences darba valodas: latviešu, angļu, krievu (vācu, spāņu, franču, poļu, lietuviešu, zviedru – humanitāro zinātņu attiecīgajās lingvistiskajās darba grupās).

Konferencē prezentēto zinātnisko pētījumu rezultāti tiks publicēti konferences rakstu krājumā Proceedings of the International Scientific Conference of Daugavpils University. Daugavpils Universitātes starptautiskās zinātniskās konferences rakstu krājums tiek publicēts 3 daļās: A. daļa. Dabaszinātnes; B. daļa. Sociālās zinātnes; C. daļa. Humanitārās zinātnes.

Dalības maksa konferencē (par katru pieteikumu):
  Standarta dalības maksa: 75 EUR
  Dalības maksa studējošajiem: 50 EUR
  Dalības maksa DU darbiniekiem un studējošajiem: 30 EUR

Dalības maksā ietilpst tēžu un rakstu recenzēšana un publicēšana, konferences materiālu sagatavošana, kafijas pauzes, saviesīgā vakara pasākums. Dalības maksā neietilpst ceļa izdevumi un naktsmītnes.

Reģistrēšanās un sīkāka informācija par DU 62. starptautisko zinātnisko konferenci mājaslapā dukonference.lv

Rīcības komitejas kontaktinformācija:
  Zinātņu daļa
  Daugavpils Universitāte
  Vienības iela 13
  Daugavpils, LV 5401
  Tālr.: (+371) 65425452
  e-pasts: konference@dukonference.lv
  dukonference.lv